• Header-kenniscentrum-1.jpg

« Plecy

Jaki jest pożytek ze stymulatorów wzrostu dla roślin?

Wat is het nut van stimulatoren... - Blog30 Oct

Stymulatory wspierają Twoją roślinę w trakcie różnych faz wzrostu. Możesz je stosować jako dodatek do pożywki dla roślin, którą już podajesz. Stymulatory składają się z ważnych składników odżywczych i pierwiastków, które pobudzają Twoją roślinę w określonej fazie wzrostu. Poza tym gwarantują, że Twoja roślina jest mniej podatna na choroby.

Jakie są różne fazy wzrostu?

Do różnych faz wzrostu roślin należą: faza kiełkowania, faza wzrostu, faza gotowości do kwitnienia, faza kwitnienia i faza dojrzewania. W zależności od fazy wzrostu stosuj inny stymulator, ponieważ roślina w każdej fazie ma inne potrzeby. Dlatego w BAC opracowaliśmy różne stymulatory biologiczne, inaczej środki wzmacniające dla roślin.

Jakie stymulatory są dostępne?

Nasze biologiczne stymulatory zawierają naturalne składniki. Przyczyniają się do urozmaiconego życia w glebie, zdrowszej uprawy i lepszych, smaczniejszych produktów końcowych. Działają szybko i skutecznie. Poza tym wszystkie nasze stymulatory są opatrzone znakiem Vegan.

Biologiczne stymulatory wzrostu, które opracowaliśmy w BAC i które udostępniamy to:

Właściwe dawkowanie

Każdy stymulator ma inne dawkowanie i sposób użycia. Są one opisane na naszej stronie internetowej przy produktach. Jeżeli masz pytania dotyczące produktów i sposobu użycia, nie wahaj się ich zadać.

Chętnie udzielimy Ci stosownej porady, ponieważ, zarówno dla Ciebie, jak i dla nas ważne jest, żeby Twoja roślina rosła jak najlepiej i dawała ładne produkty końcowe. Na naszej stronie internetowej w zakładce najczęściej zadawane pytania znajdziesz także wiele informacji. Być może znajduje się tam odpowiedź na Twoje pytanie. 

« Powrót

« Plecy

Scroll to top